Mobil Uygulama GeliştirmeMobil Pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla yeni müşteri kazanmanıza yardımcı olan en son teknolojidir – daha fazla para harcayan müşteriler, daha sık! Müşterilerinize bağlanmak, iletişim kurmak ve müşterilerin kapıdan tekrar tekrar gelmelerini sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.
Hizmetlerimiz


Online pazarlama, pazarlamanın en popüler yöntemlerinden biri olarak düşünülür. Ancak çok sayıda mobil kullanıcı, bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini cüceleştiriyor. Cep telefonu kullanıcılarının sayısı daha fazla olduğundan, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, günümüzde çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından bekleyebileceğinizden daha güçlü olacaktı.


Mobil Uygulama Geliştirme

Duyarlı tasarım, HTML5 ve CSS3 kullanan elde taşınır cihazlardaki web uygulamalarınız için kesintisiz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.Mobil Web siteleri hizmetleri

Bir tam hizmet ajansı olarak, çeşitli mobil web hizmetleri sunuyoruz. Buna mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirme dahildir.SMS Marketing

İşletmeniz için tasarlanmış Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacının müşterileri hareket halindeyken anında iletişim kurmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanır.

Ne yapıyoruz

Gala Bilişim, dünyanın önde gelen birçok markasına güvenilir bir mobil pazarlama ortağıdır. Müşterilerimiz, mobil teknolojimizin, tercih yönetimi ve zengin analiz platformunun gücünü açığa çıkartan stratejik hizmetlerimiz hakkında sürekli olarak heyecan duyuyorlar. Tüm yaşam döngüsü boyunca mükemmel müşteri deneyimleri yaratmak için çok kanallı yeteneklerimizi SMS, MMS, mobil web, ses, QR kodları ve e-postayla kullanın.


Mobil pazarlama hizmetlerimiz

Mobil Web Siteleri
SMS Pazarlama
Mobil Arama Kampanyaları
Mobil ticaret
2D Barkodlar / QR Kodları
Mobil Uygulama Geliştirme
Mobil Pazarlama ekran kampanyaları
Projenizi Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


Teklif Al

Referanslarımız

Müşterinin amacını gerçekle bağlamak için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

Çalışmalarımız