İNTERNET REKLAMLARIİnternet Reklamcılığı

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederek ve müşteri tabanını genişletirken bulundukları yere ulaşmalarını sağlar. Doğru şekilde yapıldıysa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurmaya ve trafik, bilinçlendirme, marka tanıma ve şerefiye çekmeye yardımcı olarak SEO ve SEM de dahil olmak üzere diğer pazarlama tekniklerinin etkililiğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamcılıkla mücadele ediyorsanız yardımcı olabiliriz.Hizmetlerimiz


Reklam Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar almanıza yardımcı olan yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Sosyal Medya Reklamcılığı Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medyada reklam yayınlayarak, müşterilerimizin% 100'ü sonuçlarını gördü.Reklam İçerik Yaratma

Çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya yazı ve gönderme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve marka hedeflerini gerçekleştirmek için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama biçimidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikle içeriğin, videoların ve imajların pazarlama amaçlı sosyal paylaşımının yanı sıra ücretli sosyal medya reklamcılığını kapsayan etkinlikleri kapsar.


Neden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları nişanlı tutmaya ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün ya da hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve onu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim servisimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada firmanız hakkında konuşuyor.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerinize cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve negatif ifadeler içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamızın her üyesi sertifikalarını sosyal medya yönetiminde almış ve acentemiz pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Çalışma Sürecimiz


Strateji Geliştirme

Reklamcılık Yönetimi

Topluluk yönetimi

Etkili İçerik Oluşturma

Ölçüm ve Raporlama

Nasıl yardım edebiliriz?

Sürmeli bir gruptayız ve yeni işimiz öncelikle, bizler nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerimizden ve arkadaşlarımızdan gelen tavsiyeler ve tavsiyelerden geliyor. Satış görevlilerinin tüm konuşmaları bizim için yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu nedenle biz olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlamak için müşterilerimizle doğrudan konuşmanızı öneriyoruz. Sosyal medya fiyatlarımız tamamen ısmarlanmıştır ve mevcut durumunuza ve hedeflerinize dayanmaktadır.

Teklif Al


Çalışmalarımız

Müşterinin amacını gerçekle bağlamak için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

Çalışmalarımız