Dijital MarkalaşmaDijital Markalaşma ve İtibar Yönetimi

İş dünyasında itibar her şeydir. Sosyal medya ve Yelp gibi inceleme siteleri sayesinde hızlı bir çevrimiçi itibar kazanabilirsiniz. Tek bir sorun var: İnternet hızla ilerliyor ve birkaç yanlış adımla, o coveted 5 yıldızlı derecelendirmeye yükseldiğiniz anda kaya tabanına vurabilirsiniz.


Bizim uzmanlığımız

Farklı işletmelerin ve kişilerin farklı itibar yönetim ihtiyaçlarına sahip olduklarını biliyoruz. Çalışanlarımız düzinelerce itibar yönetimi hizmetini araştırdı ve gözden geçirdi ve hem işletmeler hem de bireyler için en iyi olduğunu düşündüğümüz ürünlerle geldi.
Çok çeşitli endüstri ve alanlardan küçük ve büyük devletlere ve işletmelere hizmetler sunuyoruz.
Özel çözümlerimiz yalnızca halkın algısına değil, aynı zamanda belirli ürünler için sürücü satın alma anlayışımıza odaklanmaktadır.
Kamuoyu algılaması hayati önem taşır ancak mülkiyetle ilgili çözümlerimiz, ürünleriniz veya hizmetleriniz için satış yapan şeylerin üzerine odaklanmıştır.


Bizi Farklı Kılan Nedir?

Hâlihazırda bir çevrimiçi itibar yönetimi sorununuz varsa, çevrimiçi itibar danışmanlarımız bunu tespit etmek ve sessizce arama motorlarından kaldırmak için gereken araçları sağlayabilir. Bir marka sorununuz (henüz) bulunmaması için şansınız varsa sizi marka ile ilgili söylenenlerden haberdar etmenize yardımcı olacak itibar izleme yazılımını tanıtacağız.


Projenizi Başlayalım


İşlev ve kullanılabilirlik üzerinde yoğunlaşıyoruz ve sizi web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmek üzere eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradığı bilgiyi kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri şekilde, hoş ve üretken bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde teslim edilmesini sağlamak için çok uğraşıyoruz.


Teklif Al

Çalışmalarımız

Müşterinin amacını gerçekle bağlamak için web teknolojisinde köprüler inşa ediyoruz

Projelerimiz